NASZE AKTUALNE INWESTYCJE


Panorama Krakowa | Wieliczka WILLE I APARTAMENTY

Słoneczne Ogrody | Wieliczka DOMY | MIESZKANIA

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe na granicy Krakowa i Wieliczki to Twoja szansa na znalezienie idealnego, bezpiecznego i zacisznego domu dla całej rodziny. Nasze projekty są nowoczesne, posiadają piękny design i są zlokalizowane na atrakcyjnych i dobrze skomunikowanych działkach. Mieszkania posiadają różny metraż oraz układ, a do części lokali dodatkowo przypisany jest ogródek, w którym urządzisz kącik dla dziecka oraz miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Apartamenty Prestige 2 | Kraków APARTAMENTY

Osiedle położone na wzgórzu między Libertowem, Krakowem a Skawiną, to wymarzona lokalizacja. Przestronne mieszkania w pięknie zaprojektowanych i wykończonych mieszkaniach to Twoja szansa na znalezienie idealnego lokalu i nieruchomości marzeń. Zaletą inwestycji jest bliskość przyrody, nowoczesny design budynków i rewelacyjna lokalizacja w pobliżu węzłów komunikacyjnych oraz sklepów i szkół. Zamieszkaj w miejscu, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia!

Południowe Ogrody | Wieliczka OSTATNIE DOMY W SPRZEDAŻY

Na lokalizację tego osiedla mieszkaniowego wybraliśmy urokliwe wzniesienie otoczone zielenią. Wybierz jedno z ciepłych i słonecznych mieszkań, które zaprojektowaliśmy z myślą o wymagających klientach, ceniących wysoki standard. Jeśli marzysz o spokoju i ciszy, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z wielkomiejskich wygód - nasza inwestycja w Wieliczce będzie dla Ciebie idealnym miejscem do życia. Południowe Ogrody w Wieliczce czekają.

Green Apartaments | Kraków APARTAMENTY

Prestige City | Kraków SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Osiedle eleganckich szeregowych domków jednorodzinnych na pięknie usytuowanej działce w Krakowie to propozycja dla naszych najbardziej wymagających klientów. Prestiżowa lokalizacja, znakomity projekt, nowoczesna forma oraz najlepsze materiały, to nasz sposób na inwestycję typu premium. Z nami znajdziesz swój idealny dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Zaufaj firmie Techniq - deweloperowi z Krakowa oraz Wieliczki!

Nowe osiedla - developer Kraków


Jeśli potrzebny jest Państwu profesjonalny deweloper Kraków i Wieliczka to miejsca, gdzie możecie Państwo skorzystać z naszej szerokiej oferty.

W ramach obecnych projektów, które realizujemy przygotowaliśmy dla Państwa najciekawsze lokalizacje, jakie znajdują się w naszych miastach. Stanowią one idealne miejsce nie tylko dla inwestorów, ale także dla naszych klientów indywidualnych, którzy poszukują wymarzonego miejsca do zamieszkania. Zapraszamy na powyższe strony, gdzie znajdziecie Państwo nasze atrakcyjne propozycje.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponad 10 lat
doświadczenia

Własny
wypracowany kapitał

Stała
ekipa budowlana

Ponad 20
zrealizowanych osiedli

Najlepsza
jakość do ceny

Dane firmy

TECHNIQ

32-050 SKAWINA

ul. Graniczna 2L/5

NIP 683-172-32-24

Biuro sprzedaży

32-050 Skawina, Ul. Graniczna 2L/5 

Godziny otwarcia

Jesteśmy dla państwa od :

poniedziałku do piątku od 8 do 17

oraz w soboty  od 8 do 14

Prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań sobotnich.

Dział sprzedaży

TOMASZ 530-888-014

Dział Techniczny Inwestycji
Prestige City

MICHAŁ   794-077-310

Dział Techniczny Inwestycji
Południowe Ogrody

PIOTR   577-759-023

Email

biuro.techniq@gmail.com