- Tanie mieszkania i domy, promocje na nieruchomości - Kraków, Wieliczka - Techniq -

Techniq – budujemy solidnie!

Promocje

Szukasz nowego lokum, ale przerażają Cię ceny, na jakie trafiasz w ogłoszeniach? Skorzystaj z jednej z naszych promocji. Jako doświadczony inwestor ze stabilną pozycją na krakowskim i wielickim rynku deweloperskim, doskonale orientujemy się w warunkach cenowych. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, organizujemy promocje na nieruchomości, które możesz nabyć niekiedy w okazyjnych cenach, wciąż mając jednak pewność co do wysokiej jakości wykonania.

Tanie domy i mieszkania

Warto skorzystać z naszych konkurencyjnych ofert przedsprzedaży, kiedy proponujemy nabycie domu lub apartamentu w nieco niższej niż regularna cenie. Rezerwowanie z wyprzedzeniem lokalu mieszkalnego pozwoli Ci zaoszczędzić sporą kwotę, którą wykorzystać możesz na wyposażenie swojego nowego m. Możesz również sięgnąć po którąś nieruchomość z naszych ostatnich ofert. Czasem posiadamy ostatnie lokale w tanich cenach, zamykając kolejne etapy inwestycji. Warto być na bieżąco z naszymi ofertami! Zapraszamy do kontaktu!


PANORAMA KRAKOWA


Zapraszamy do rezerwacji mieszkań i domów w przedsprzedaży w magicznych cenach, zapraszamy !

PRESTIGE CITY – ostatnie mieszkania


Zapraszamy do rezerwacji mieszkań i domów w nowej naszej flagowej inwestycji  ”PRESTIGE CITY”.  Zapraszamy przyjedź i zobacz to wyjątkowe osiedle i skorzystaj z  promocji cenowych:-)

TESORO VERDE - Kraków Łagiewniki


Nowa inwestycja, jedyna taka osadzona w zieleni w centrum Krakowa.
Idealna do życia rodzinnego.
Idealna do zainwestowania.
Zapraszamy do zapoznania się z ta niezwykłą lokalizacją.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponad 15 lat
doświadczenia

Własny
wypracowany kapitał

Stała
ekipa budowlana

Ponad 30
zrealizowanych osiedli

Najlepsza
jakość do ceny