O inwestycji


PRESTIGE CITY to kompleksowy, unikalny projekt architektoniczny nowego osiedla w Krakowie dla najbardziej wymagających klientów! Wysoki standard wykończenia oraz nowoczesny design przypadną do gustu miłośnikom oryginalnych projektów, którzy cenią jakość i estetykę.

Starannie wybraliśmy lokalizację naszej nowego osiedla z domkami i willami w Krakowie. Nowe domy i wille powstają w miejscu pięknym, urokliwym, cichym i pełnym zieleni, tuż obok lasu i parku dworskiego. Projekt wyróżnia nie tylko prestiżowa lokalizacja, ale i liczne udogodnienia, które czekają na nowych mieszkańców. Do budowy kompleksu domków i willi wybraliśmy materiały premium: ceramiczną dachówkę czy najlepsze tynki elewacyjne na rynku. Nasze domy i apartamenty w Krakowie są ciche, dobrze skomunikowane. Każdy lokal i apartament jest też znakomicie izolowany i ocieplony. Zadbaliśmy także o otoczenie – wokół osiedla znajdują się ścieżki piesze i rowerowe oraz plac zabaw.

*Wizualizacja stanowi materiał podglądowy, i nie odzwierciedla faktycznego stanu inwestycji. Poszczególne elementy mogą się różnić lub nie być uwzględnione w finalizacji projektu.

Główne atuty inwestycji


Zdrowie – osiedle pośród zieleni

Gwarantujemy Ci życie w ciszy i spokoju. W symbiozie z przyrodą gdzie będziesz mógł wybrać się na spacer czy większą wyprawę. Przyroda jest Twoim bezpośrednim sąsiadem!

Bezpieczeństwo – osiedle ogrodzone, chronione, monitorowane

Na komfort życia jego mieszkańców i ich bezpieczeństwo składać będą się min.
system domofonów , system monitoringu, system alarmowy, ogrodzenie całego osiedla, ścieżka spacerowa, możliwość uruchomienia ochrony.
To są zabezpieczenia, które zapewnią mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo.

Ciepło – podwyższone paramenty ociepleń i izolacji

Zwiększona energooszczędność budynków, możliwość zamówienia pakietów energooszczędnych, wysokiej jakości materiały takie jak drewno egzotyczne i beton architektoniczny, budynki oddzielone podwójnymi ścianami akustycznymi ( około 45 cm grubości ), każdy dom wyposażony w system domofonowy i w przyłącz światłowodowy.

Architektura – willowy design budynków na najwyższym poziomie

Są miejca i budynki wyjątkowe. takie jest właśnie nasze osiedle, cechuje je świetna i kompleksowo przemyślana architektura w nowoczesnym stylu. Twój dom i całe osiedle będą wyglądać rewelacyjnie. Budynek okraszony elewacjami z drewna egzotycznego i klinkieru będzie prezentował się rewelacyjnie, a całe osiedle z wyjątkową architektura i na najwyższym poziomie wykonania będą robiły wrażenie na każdym odwiedzającym je.

Komunikacja – zamieszkaj w centrum Krakowa

Osiedle cechuje niesamowita lokalizacja. Znajduje się w terenach zielonych, osadzone jest w ciszy i spokoju, otoczone lasem i parkiem, a jednocześnie znajduje się tak blisko centrum Krakowa i komunikacji miejskiej oraz tras wylotowych do autostrady, lotniska czy w góry.

Sport, wypoczynek, zdrowie

Gwarantujemy Ci życie w miejscu gdzie w zasięgu ręki będziesz miał możliwość skorzystania z wielu atrakcji i możliwości ciekawego spędzania wolnego czasu i aktywnego trybu życia.

Plac zabaw, basen czy siłownia ….wszystko do Twojej dyspozycji

Wybierz dom dla siebie


Dom Smart - pow użytkowa 92

Świetnie zaprojektowany zgrabny 92 m2 dom z 5 pokojami.  Możliwość własnej aranżacji pomieszczeń. Dobra przestrzeń zawarta w bardzo dobrej cenie. Najlepszy stosunek jakości do ceny.

Wnętrze
Dom idealny - pow użytkowa 104

idealnie rozplanowany dom gdzie do dyspozycji mamy, aż 5 pokoi , 2 łazienki , garderobę. Do tego oczywiście mamy kominek i dodatkowy strych. Z salonu widok poprzez ogromne przeszklenia na ogród i taras. Wewnętrzny układ pomieszczeń można modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Salon o wielkości prawe 34 m2 wraz z ogromnymi przeszkleniami będzie robił wrażenie na każdym. Specjalny dodatkowy pokój na parterze może posłużyć jako pokój dla gości czy jako biuro lub pokój dla dzieci. Może także posłużyć jako osobna kuchnia.

Wnętrze
Apartament z ogródkiem - pow użytkowa 58

Piękne optymalne mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 wraz z własnym pięknym tarasem i ogródkiem do własnej dyspozycji. Najwyższa jakość materiałów i przepiękna architektura osadzają budynek w czołówce architektonicznej naszych projektów! Budynek o przepięknej stylistyce stosownie wkomponowany w osiedle. Salon o wielkości ponad 28 m2 wraz z pięknymi przeszkleniami z widokiem na taras i ogród. Optymalne sypialnie i duża ustawna łazienka. Do tego własny ogródek.

Apartament na piętrze - pow użytkowa 63,5

Apartamenty robią ogromne wrażenie i zapewniają szeroką gamę adaptacji układu pomieszczeń do swoich potrzeb. Salon o wielkości 28 m2 i ustawne sypialne, dopełnia duża łazienka i garderoby na parterze oraz piętrze. Najwyższa jakość materiałów i przepiękna architektura osadzają budynek w czołówce architektonicznej naszych projektów! Budynek o przepięknej stylistyce stosownie wkomponowany w osiedle.

Wnętrze

Lokalizacja


 • Las, Park 50 m
 • Lekarz 100 m
 • Pediatra 100 m
 • Sklep 100 m
 • Przystanek MPK 100 m
 • Royal International School 200 m
 • Szkoła 400 m
 • Przedszkole 400 m
 • Stacja PKP 1 km
 • Kościół 1 km
 • Szkoła 1 km
 • Przedszkole 1 km
 • Basen 3 km

Poznaj nasz wysoki standard wykonania


IDEALNE MIEJSCE DO ŻYCIA

”Tesoro Verde” to kompleksowo przemyślany projekt idealnego osiedla.

To nie tylko wspaniała lokalizacja i willowa architektura, to nie tylko same  domy i ich ogródki.

W skład osiedla wchodzą wspaniałe tereny rekreacyjne, duża ilość zieleni i wspaniałe otoczenie co w połączeniu z idealną lokalizacją daje nam idealne miejsce do życia!

IDEALNE MIEJSCE DO ZAINWESTOWANIA na 10% w skali roku

Lokalizacja inwestycji sprawia, iż ”Tesoro Verde” to idealne miejsce na inwestycje.

Możesz mieszkać i żyć w idealnym miejscu lub po prostu przeznaczyć nieruchomość na wynajem.

Lokalizacja, standard oraz unikatowość inwestycji wg. naszych wyliczeń powinna zwracać się w skali od 8 do 10% rocznie.

IDEALNE PAKIETY DODATKÓW DLA CIEBIE

”Tesoro Verde” to także szeroka gama dodatków i udogodnień które sprawią, że Twoje życie stanie się łatwiejsze.

Zapytaj nas o pakiety domu inteligentnego, pakiety energetyczne i klimatyczne i skomponuj dodatki do Twojego domu marzeń.

IDEALNY BALANS ZIELENI, SPOKOJU, REKREACJI, ODPOCZYNKU

Czy to możliwe, żeby w centrum Krakowa znaleźć miejsce pełne zieleni, spokoju. W sąsiedztwie pola golfowego?

Z terenami rekreacyjnymi, placem zabaw, basenem, siłownią ?

Tak – odpowiedz jest tylko jedna: ”Tesoro Verde Residence”

IDEALNE TARASY CZY ZIELONE OGRÓDKI

Sam wybierz co jest dla Ciebie ważniejsze i zainwestuj.

Ekskluzywne tarasy gdzie będziesz spędzał wieczory czy weekendy

Czy piękne zielone ogródki gdzie będziesz spędzał czas z rodziną czy znajomymi.

 

IDEALNIE SPĘDZAJ CZAS

Lokalizacja inwestycji przy głównych trasach wylotowych z Krakowa sprawia, że gdy nawet zechcesz opuścić swój dom będzie to szybkie i bezproblemowe.

Wyjazd na Trasę Łagiewnicka, autostrade, obwodnicę czy głowne trasy przelotowe zajmie Ci zaledwie minutę !

 

Standard wykończenia

Standard wykończenia


Fundamenty i izolacje oraz ocieplenia fundamentów

Fundamenty betowe. Pełne ocieplenia pionowe. Izolacje poziome i pionowe – Dysperbit, Styrodur, folia kubełkowa.

Ściany zewnętrzne

Dwuwarstwowe z niemieckiego pustaka ceramicznego Leier Thermopor P+W 25 cm i 18,8 cm. Ściana pomiędzy segmentami Leier Thermopor P+W 18,8 cm – łączna grubość ścian między segmentami równa ~ 42,6 cm (tynk 1,5 cm, pustak 18,8 cm, styropian 2 cm, pustak 18,8 cm, tynk 1,5 cm). Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o grubości 15 cm. Tynk zewnętrzny silikonowo-silikatowy firmy Ceresit. Dekor elewacyjny w kolorze drewna egzotycznego, Płytka klinkierowa elewacyjna.

Stropy, schody, balkony, balustrady, kominy

Strop – żelbetowy, schody wewnętrzne – żelbetowe, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, wylewki maszynowe, balkony na konstrukcji żelbetowej, balustrady balkonów – stalowe ocynkowane malowane proszkowo, zadaszenie wejścia do budynku – szklane, szachty wentylacyjne Leier, szachty spalinowe Leier.

Dach

Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie – dachówka ceramiczna czarna firmy Koramic Orea9. Wyłaz dachowy Fakro lub Velux, okna dachowe Fakro lub Velux, obróbki blacharskie i kominowe z czarnej blachy, rynny i rury spustowe PCV.

Poddasze

Ocieplenie – wełna mineralna 20 cm – firmy Isover lambda 0,39. Wykończenia konstrukcji dachu w pomieszczeniach mieszkalnych  – płyty gipsowo-kartonowe, na ruszcie stalowym ocieplone wełną mineralną 20 cm – firmy Isover lambda 0,39.

Stolarka

Drzwi wejściowe Gerda – kolor antracyt, okna kolor antracyt PCV profil Aluplast 5-komorowy o współczynniku U = 1.1

Instalacje

A. okablowanie instalacji: elektryczna,  telewizyjna, internetowa, domofonowa , monitoring osiedla B. rurarz instalacji: gazowa, centralnego ogrzewania, wod. – kan.s.

Przyłącza

wodne, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazowe, elektryczne, internetowe (światłowód internet/TV/telefon)

Zagospodarowanie działki

Ogródek posiana trawa, tarasy, podjazdy i podejścia z kostki brukowej i ażurowej.

Ogrodzenia

Ogrodzenia panele systemowe siatkowe – czarne. Ogródki wydzielone siatką panelową czarną, na szerokości tarasu przęsło drewniane. Brama sterowana na pilota, furtka z systemem domofonowym .

Drogi dojazdowe osiedla

Nawierzchnia dróg na osiedlu kostka brukowa.

Zagospodarowanie osiedla

Tereny wspólne: place zabaw, skwery, ścieżka spacerowo-rowerowa, boiska rekreacyjne.