O inwestycji


APARTAMENTY PRESTIGE to funkcjonalny, nowoczesny i elegancki apartamentowiec położony w malowniczej okolicy pełnej zieleni i ciszy.

Kompleks dwóch budynków na najwyższym poziomie wykonania doskonale wpisany w panoramę okolicy. Bliskie sąsiedztwo zielonych terenów będzie Państwu sprzyjało spokojnemu odpoczynkowi oraz dadzą Państwu poczucie wytchnienia od codziennego zgiełku. Miłośnicy przyrody docenią jej bliskość i wyjątkowy spokój. Wszystko to powoduje, że lokalizacja APARTAMENTÓW PRESTIGE jest doskonałym miejscem dla osób ceniących aktywny wypoczynek ze znakomitym dostępem do terenów rekreacyjnych takich jak: Las Bronaczowa, Rezerwat Cieszyniaka, Las Libertowski.

Główne atuty inwestycji


Architektura

Są miejca i budynki wyjątkowe. takie jest właśnie nasze osiedle, cechuje je świetna i kompleksowo przemyślana architektura w nowoczesnym stylu. Twój dom i całe osiedle będą wyglądać rewelacyjnie. Budynek okraszony elewacjami z drewna egzotycznego i klinkieru będzie prezentował się rewelacyjnie, a całe osiedle z wyjątkową architektura i na najwyższym poziomie wykonania będą robiły wrażenie na każdym odwiedzającym je.

Bezpieczeństwo mieszkańców

Inwestycja jest zlokalizowana w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Osiedle ponad to będzie posiadało pełne ogrodzenie, system domofonów oraz bramę wjazdową na pilota oraz drzwi wejściowe Gerda.

Blisko centrum

Gwarantujemy Ci życie w ciszy i spokoju. W symbiozie z przyrodą gdzie będziesz mógł wybrać się na spacer czy większą wyprawę. Przyroda w Prestige City jest bezpośrednim sąsiadem!:-)
Na osiedlu i wokół niego znajduje się las, park dworski, ścieżki rowerowe, ścieżki spacerowe, ryneczek, tężnie solankowe itd.

Ciepłe słoneczne mieszkania

Domy posiadają wystawę zachodnia i południową co powoduje, że mieszkania są dobrze nagrzewane promieniami słońca i oprócz walorów widokowych takie usytuowanie względem stron świata daje oszczędności na zużyciu energii. W połączeniu z dobrymi parametrami ocieplenia budynków daje to wymierne oszczędności na rachunkach.

Światłowód szybki internet i telewizja

Do każdego mieszkania doprowadzony będzie przyłącz szybkiego internetu realizowany na najszybszych łączach światłowodowych. Na tych łączach będzie można korzystać z internetu, telewizji czy telefonu.

Komunikacja

Osiedle cechuje niesamowita lokalizacja. Znajduje się w terenach zielonych, osadzone jest w ciszy i spokoju, otoczone lasem i parkiem, a jednocześnie znajduje się tak blisko centrum Krakowa i komunikacji miejskiej oraz tras wylotowych do autostrady, lotniska czy w góry.
Dodatkowo prawie na miejscu znajdują się szkoły, przedszkola, szkoła międzynarodowa czy lekarz i sklep itd.

Wybierz dom dla siebie


Parter pow użytkowa 85 m2
h
Piętro 1 pow użytkowa 85,30 - 94,90 m2
h
Piętro 2 pow użytkowa 81,91 - 91,51 m2
h

Galeria wnętrz

Wybierz dom dla Siebie | Cennik Najedź kursorem na wizualizację, aby zobaczyć szczegóły danego mieszkania.


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Cennik


UWAGA ! NOWE Promocyjne ceny OBOWIĄZUJĄ DO KOŃCA LISTOPADA 2019 ! Zapraszamy !
Tomasz Jeruzalem 530-888-014

BUDYNKI GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Zapraszamy! APARTAMENTY z dużymi widokowymi balkonami

Dom Typ zabudowy Pokoje Powierzchnia Pow. działki Tarasy Cena za m2 Cena regularna Cena promocyjna Stan Zobacz